Top Social

Emir Timur da Süleymancılar ile aynı tarikatın mensubudur. Başarılarının sırları ise şunlardır... | Akademi Dergisi

akademi dergisi, emir timur han, süleymancılar, tarikat, cemaat,video izle, başarı, nasihatleri, mürşid-i kamil,

Videoyu openload kanalımızdan izleyin...'İyilere iyilik ile muamele ettim, kötülere kötülüklerini iade eyledim.' 
Aslında Süleymancılık diye bir tarikat yoktur. Süleymancılar, Nakşibendi tarikatının Müceddidiye/Müceddidler kolunun bağlısıdırlar. Timur Han da Süleymanlılar ile aynı silsilenin mensubuydu. Süleymancıların çok kıymet verdiği Emir Timur da Silsile-i Saadat'ın, Divan-ı Salihin'in emrindeydi. 
Emir Timur, kendilerine 'Silsile-i aliyye' de denilen büyük alim ve velilerin on dördüncüsü olan Seyyid Emir Külal (k.s.) hazretlerine bağlanmış ve o büyük zatın himmet, teveccüh, dua ve emirleri ile zaferden zafere koşmuştu. Süleyman Hilmi Tunahan hazretleri de aynı silsilenin 33. ve son mürşid-i kamilidir.

 

"Timur Han da Süleymancılar ile aynı tarikatın mensubudur. Başarılarının sırları ise şunlardır.." videosunu alternatif ok.ru kanalımızdan izleyin...
Ayrıca bakınız: Akademi Dergisi'nden Mehmet Fahri Sertkaya'nın 'TARİH, SİYASET' ile alakalı bütün sesli yayınları (Oynatma listesi)BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının  ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp'ın da gerçek sahibi CIA'dır ve Telegram, WhatsApp'ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Lütfen okuyun: Milletimiz arasında hatalı bir şekilde 'Süleymancılar' denilen 'Süleymanlılar' cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz: 

- İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com

- Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati
ilk yorumu sen yap
Yorum Gönder