Top Social

Süleymancılar bu kitaba çok tepkili: Bu kitabı almayın, okumayın: Adanmış bir ömür. Arif Ahmet Denizolgun Anısına. Mehmet Ali Dim | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, mehmet fahri sertkaya, mehmet ali dim, adanmış bir ömür, kitap, süleymancı cemaati, arif ahmet denizolgun, yeni alanya,

Mehmet Ali Dim'in, merhum Arif Ahmet Denizolgun'u anlattığı ve büyük kısmı gazetedeki geçmiş köşe yazıları olan kitabı 'Adanmış Bir Ömür', aklı başında herkesin gerçek yüzünü ve niyetini bildiği Fox TV ekranlarından Türkiye'ye tanıtıldı. Süleymanlılar ise kitaba tepkili.

Cemaatin lideri muhterem Alihan Kuriş bey, kitabın cemaat mensupları tarafından alınmaması ve kitaba itibar edilmemesi yönünde görüş beyan etti. Baskı maliyeti çok çok düşük olan ve sadece 159 sayfa olan kitabın 35 liraya satılması da cemaat mensuplarının ayrıca tepkisini çekti. 

Videoyu alternatif vk.com kanalımızdan izleyin...


Videoyu alternatif dailymotion kanalımızdan izleyin.. 

Mehmet Fahri Sertkaya'nın anlatımı ile alternatif Soundcloud kanalımızdan dinleyin... Lütfen okuyun : Milletimiz arasında hatalı bir şekilde 'Süleymancılar' denilen 'Süleymanlılar' cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz:

➥ İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com 

Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati
ilk yorumu sen yap
Yorum Gönder